Park ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark Residence
Park ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark ResidencePark Residence
Головна » Локации » Басейн
Басейн

Відкритий басейн в Одесі - Park Residence

Жарко? Приїжджайте в Park Residence! Басейн в парковій зоні з комфортними шезлонгами і великими ліжками у вашому розпорядженні! Ціна шезлонга - 300 грн. Ціна ліжка - 3000 грн (депозит) будній день, 4000 грн - вихідний. Є можливість забронювати шезлонг щодня до 12:00.

Детальніше

Двері комплексу завжди відкриті для місцевих жителів, гостей міста, які хочуть відпочити з комфортом і приємно провести час. Обслуговування люкс класу не розчарує навіть найвибагливіших гостей.

Наш басейн в Одесі – це пляж з лежаками, парасольками, баром і іншими невід’ємними атрибутами комфортного відпочинку. У нас ви спокійно позасмагаєте, смачно поїсте і просто відволічетеся від повсякденних турбот. В Park Residence можна відпочивати біля води в наодинці, спокійно потягуючи коктейль з бару, що знаходиться на території, або читаючи книгу, з компанією друзів або всією сім’єю. Для самих найменших на території басейну передбачений ігровий комплекс – ваші малюки будуть розважатися на майданчику, поки ви відпочиваєте. Обслуговуючий персонал Park Residence – це не випадкові люди, а справжні професіонали в сфері гостинності.

Зручні шезлонги

Шум, гам і рушник на піску, а то і гальці – не межа мрій багатьох людей. Якщо ви звикли відпочивати з комфортом, приходьте в Park Residence. У вашому розпорядженні будуть зручні шезлонги з м’якими наматрасниками та інші меблі, затишні навіси, які захистять від палючого сонця навіть в найспекотніший день. Столики виконують роль тумбочок для дрібних речей, підставок під напої і поділяють шезлонги між собою. Хоча закрита територія з басейном не найбільша, в ній все продумано до дрібниць, і комфортно буде кожному гостю.

Власний бар

Заздалегідь передбачити, що саме ви захочете їсти і пити протягом дня, складно. Ну і не потрібно цього робити – адже в Park Residence є власний бар з смачними коктейлями, охолодженою водою, лимонадом і соками для дітей. А головне йти для цього далеко не доведеться – він знаходиться прямо на території комплексу з басейном. Також в барі ви зможете купити смачні снеки на будь-який смак, щоб підкріпитися між запливами, і фрукти. Не беріть з собою великі сумки, приходьте самі – адже у нас можна купити все необхідне.